حفر چاه

شرکت لوله بازکنی زارع سرویس همانطور که خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، رفع بو و نم و… را انجام میدهد ، خدمات حفر چاه را هم انجام میدهد . مقنی های با تجربه ما که تخصصشان حفر چاه بوده تمام تلاششان را میکنند تا چاه هایی حفر کنند تا از هر نوع عالی باشد و قابل مقایسه نباشد .

  • حفر انواع چاه آب و فاضلاب
  • حفر چاه نو
  • حفر چاه کهنه
  • حفر چاه و تعمیر چاه
  • حفر چاه های عمیق

 

حفر چاه و ریزش آن

در بسیاری در اوقات دیده شده چاهی که حفر شده بعد از چند وقت ریزش کرده و از بین میرود ، اما مهم تر از همه خطرات آن است که اگر عمیق هم باشد ممکن است خطرات جبران ناپذیری را بوجود آورد . ریزش چاه ممکن است از نوع خاک آن محل یا مقنی آن ( کسی که چاه را حفر کرده ) باشد .

کمتر از یک ساعت به منزل شما در تمام نقاط میرسیم و کار را شروع می کنیم

خدمات حفر چاه

شرکت لوله بازکنی زارع سرویس به صورت شبانه روزی خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، حفر چاه ، تشخیص ترکیدگی لوله رفع بو و نم و… را انجام میدهد و تمام تلاش خود را در به دست آوردن رضایت مشتری انجام خواهد داد . چاه باید به صورت کارشناسی و مستحکم حفر شود تا در طی سالیان دچار مشکل نشود ، پس اگر مقنی ( چاه کن ) های ما حفاری چاهتان را نکرده اند و قبلا با کس دیگری توافق کرده اید ، حتما از کیفیت کار آنها مطمئن شوید .

مهم ترین رکن حفر چاه

  • مهم ترین رکن حفر چاه نفوذ پذیری خاک است

اگر میزان رس خاک بیشتر باشد نفوذ پذیری آب کم است . به همین دلیل چاه هایی که در خاک کم رس حفر میشود ، میزان نفوذ پذیری آب بیشتر میباشد و در نتیجه چاه آب را جذب کرده و دیر تر پر میشود .

توجه بهتر است از هر دوبار تخلیه چاه یکبار چاه لایروبی شود و از هر دو بار لایروبی یکبار تراش چاه صورت گیرد ( تراش چاه عبارت است از : بیرون آوردن چربی ، خاک ، سنگ ریزه و اضافه کردن حجم چاه ) میباشد .

علائم پر شدن چاه

  • به ترتیب بوی نا مطلوب در حمام ، آشپزخانه ، توالت و مواردی که فاضلاب آن به چاه منتهی میشود
  • ایجاد نم و رطوبت در اطراف چاه و در نتیجه بالا آمدن آب در کمترین سطح ساختمان و آب به داخل لوله ها

 

شما شهروندان عزیز وقتی ملکی را خریداری میکنید ، مخصوصاٌ اگر قدیمی باشد ، بهتر است از وجود چاه در ملک مطلع شوید ، چون ممکن است بدون اینکه شما اطلاع داشته باشید در ملک شما چاه وجود داشته باشد و اگر این چاه ریزشی یا بدرستی طوقه چینی نشده باشد ممکن است باعث ایجاد عوارض مالی و جانی شود. پس بهتر است در این مواقع محل چاه شناخته شده و درب آن باز و از مستحکم بودن آن مطمئن شوید و در صورت لزوم موارد فوق اجرا شود.